Būreliai ir stovyklos moksleiviams


Šventinio laikotarpio stovykla

smalsiems ir linksmiems jaunesniojo amžiaus moksleiviams, kuriems patinka atrasti dar nelankytas kultūrinio Vilniaus vietas, kurie nebijo išeiti į kiemą, net jei lietus ar vėjas, kurie mėgsta šį bei tą pasigaminti savo rankomis, vėl kviečiu į saviraiškos studijos AK’MENUKAI stovyklą. 
Modernumo ir  pertvarkų besivaikanti valdžia nukando tradicines moksleivių atostogas, taip provokuodama ir pačius Tris Karalius, kurie nebežinos, kada jiems  ateiti... Iš įprastų atostogų beliko ,,trumpas dešrelės galiukas".  
Tikroms atostogoms ir stovyklavimui  -  trys dienos: gruodžio 27, 28 ir 29 d. 

Aplink tiek daug popierinio patriotizmo, kalbėjimo ir intrigų apie valstybingumą, minėjimus, paminklus ir jubiliejus. Pabandysime su moksleiviais  atsiriboti nuo  to nemalonaus triukšmo ir išeiti aplankyti istorinių vietų, susipažinti su mokslininkais ir menininkais, tyliai, bet principingai einančiais kultūros keliu. 
Išeisime į Vilniaus senamiestį, padirbėsime dirbtuvėlėse, o penktadienio popietę skirsime AK'MENUKŲ studijos karnavalui - su gražiausios kaukės rinkimais, su žaidimais, su muzika diskotekos šviesų žaisme.

Kol tariamės dėl konkrečių susitikimų, dėliojamas visų trijų dienų planas, jau galima registruotis!

ivanauskaite.dalia@gmail.com,
tel. 8 687 91875Komentarų nėra:

Rašyti komentarą