2013 m. lapkričio 18 d., pirmadienis

Kalendorius

Kalendorius rodo, kad mažos vaikiškos kojytės baigia nutipenti dar vienus nerūpestingo vaikiško gyvenimo metelius.
Už poros savaičių prasidės Adventas. Tos dienos, kaip įprasta, nuriedės dar greičiau: visai sutrumpės diena, ruošimės Šventėms, rūpinsimės karnavalo rūbais, sveikinimo žodžiais, pyragais, džiaugsimės pasipuošusiu miestu. Viskas aplink kvepės imbieru ir cinamonu...
Kol tas nuostabus Naujųjų metų laukimas visa jėga neužklupo, AK'MENUKAI ruošiasi : kūrėme paveikslėlį, kuris visus metus puoš 2014-ųjų metų sieninį kalendorių.

Paukštuką reikėjo nukopijuoti  prieš šviesą: prie lango


    arba prie... akvariumo, krabui atidžiai stebint!

Derinome spalvas, rinkome medžiagos skiautes, kirpome ir klijavome su kūrybiniu įkvėpimu, tuo tarpu gražias dainas dainuodamos:


Ir Amidė mėgstamą ,,Širdelę'' traukėme įvairiais galimais variantais. Galvojame ir apie tai, ką Kalėdų Seneliui parodysime, kokius šokius, žaidimus ar daineles.
Arbatos gėrimas - tikrai ne kokia ,,pertrauką'', o svarbi veiklos, žaidimų ir nuoširdžių pokalbių dalis.
,,Virėja'' ir ,,padavėjos'' įkūrė ,,kavinę'' (kuri, tiesą sakant, daugiau priminė kioskelį:):
,,Produktų tiekėjai'' į ,,kavinę'' operatyviai patiekė maisto produktų ir aprūpino indais. Žaidimai žaidimais, o po poros valandų užkąsti - ne pro šalį. Kaip visada, vaikams labiau patinka ,,rimtesnis'' užkandis:
Tiesa, šokoladinio kremo stiklainis irgi ėjo iš rankų į rankas.
Labai gražūs kalendoriai liko klasėje ir laukia vaikų kitą šeštadienį: pažymėsime jame šventines dienas, gimtadienius... Labai smagu, kad bus proga ir tikras gimtadienio žvakeles užpūsti - k a ž k ą  s v e i k i n s i m  e     G i m i m o   d i e n o s   p r o g a !
Daugiau nuotraukėlių galite pamatyti ČIA.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą