2013 m. gruodžio 21 d., šeštadienis

LABAI GRAŽŪS ANGELAI

Atostogos - tikrai labai reikalingos dienos, ypač metams baigiantis. Kalėdų vakarėliai darželiuose ir mokyklose jau nuklegėjo, nereikia anksti keltis. Švenčių laukiame visu kūnu ir visa širdimi.  Didysis dovanų stebuklas dar įvyks: laiškai su vaikų norais surašyti ir patikimai išsiųsti. Vaikai tokie ypatingi šiais metais buvo. Nežinau, ar jie namuose plauna indus ir susirenka saldainių popierėlius, ar kuria, ar dainuoja,  bet aš šiandien pat Kalėdų Seneliui išsiųsiu paliudijimą, kad šeštadieniais į  AK'MENUKŲ studiją susirenka patys kūrybiškiausi, patys tvarkingiausi, muzikaliausi ir mandagiausi Pavilnio vaikai.  Kalėdų rytą jie nusipelno svajonių dovanos ir pačių gražiausių atostogų.
Tie maži mūsų Angelus kuriantys Angelėliai...
Štai tokius labai gražius angelus sukūrė vaikučiai, 2013-uosius metus AK'MENUKŲ studijoje išlydėdami
 
O štai tokie liūdni nuogi rymojo susirgusių vaikučių angeliukai: jų niekas neaprengė ir neišpuošė. Lauksime pasveikusių mažųjų kūrėjų kitąmet.
Akimirkos, kaip mes rinkome medžiagas, derinome spalvas, vėrėme karolius; kaip per pertraukėlę smagiai graužėme nykštukų dešrytes ir nykštukų pomidoriukus; kaip suragavome močiutės žiemiškais nėriniais išpuoštus sausainius ir visą dėžutę šokoladinių saldainių; kaip šokome tango, fokstrotą ir ne tokius jau klasikinius šokius; kaip drauge šoko mamos ir mažieji broliukai , - yra ČIA.
Visiems draugams, kurie serga, linkime kuo greičiau pasveikti.
Visų Jūsų šeimoms dėkoju už kartu praleistas valandas, už šypsenas, už palaikymą ir draugišką kaiminystę. Visiems drauge gyventi daug geriau:) Linkiu mums visiems dar gražesnių 2014-ųjų metų.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą