2013 m. gegužės 26 d., sekmadienis

Visą dieną pliaupiantis lietus

Į šeštadienio užsiėmimus AK'MENUKŲ vaikai rinkosi, pasiilgę poni arkliukų, ožiukų ir triušiukų. Tik be perstojo pliaupiantis lietus neišleido mūsų į lauką. Kurgi brisi  iki gardelių per tooookį lietų!

Bet nuobodu nebuvo.

Vaikai piešė fraktalus (,,fractus" - lotyniškai reiškia ,,sudarytas iš dalių''). Tai - ne paprastas piešinys, o unikalus kūrinys, atspindintis piešiančiojo individualumą, specialistams leidžiantis perskaityti įdomią informaciją apie žmogų, jo ketinimus, pomėgius, prigimtį, būdą...

Linija - aštri, grakšti, nutrūkusi, kampuota - atspindi būdą. Tas pats pasakytina apie piešinio dydį - didelis, mažas, vidutinis - parodo charakterį.
Piešinį sudarantys langeliai - jų išdėstymas ir dydžiai - atspindi asmenybės struktūrą, o spalvų pasirinimas specialistams išduoda žmogaus emocijas, praeities išgyvenimus, svajones...

Žinoma, kad mes tik žaidėme:)
Bet gal kažkuris iš AK'MENUKŲ vaikų ateityje susidomės tuo saviraiškos ir kitų pažinimo metodu.
O kol kas - pažaiskime drauge su vaikais, kol už lango lietus.Dar -  labai smagu šokti. Nebandėte šokti šeštadienio rytą? Pvz.,  Shakiros Waka Waka :Be reikalo!O kaip su lietuviškais  ,,Šiaudų batais" ir ,,Katinas ant pečiaus miegojo''? 
Tai ką kitą Jūsų vaikais veikia šeštadienio rytą, kai pliaupia lietus?
Atveskite juos į AK'MENUKŲ studiją - drauge pašoksime, padainuosime, pasikalbėsime sau ramiai prie arbatos puodelio.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą