2014 m. vasario 5 d., trečiadienis

Baldus gaminti labai smagu!

Gaminant baldelius Meškučiams ir Lėlėms, džiaugsmo teikia ne tik pats procesas, bet ir vizija, laukiamas rezultatas. Kai įsivaizduoji, kokia graži bus sofa, kaip dekoruosi staliuką, nesunku ir detalių šlifavimo ,,vargą'' iškęsti:
 Nė vienam nepabodo - stengėsi vaikai, kad visos kraštinės būtų dailios ir lygios.

Merkti teptuką į dažus, dekoruoti - smagiausia.


Įsitikinus, kad dailidės profesija - labai įdomi, o lėlių baldų gamyba - puikus kūrybinis užsiėmimas, beliko pasiūlyti rinkinį su visomis jaukiai Meškučių ir Lėlių svetainei reikalingomis detalįmis: du foteliai, sofa ir staliukas, o taip pat šlifavimo popieriaus skiautė, teptukai ir akrilinių dažų rinkinukas dovanų dėžutėje ,,už tikrų baldų kainą''. Juokauju:) Bet ir nejuokais: manau, kad tai graži ir įdomi dovana. Jei pakviestų į gimtadienį:) Ir tėveliams tokia dovana tikrai daug mielesnė nei būgnų komplektas, net jei reikėtų šiek tiek padėti suklijuoti detales karštų klijų pistoletu (kainuoja kelis litus ,,Senukuose". Ir kitam kartui liks).

Negalime šeštadieniais vien gaminti baldus, todėl dar ir apie gamtą ir temperatūros svyravimus kalbėjome: kada užverda puodas, kada ištirpsta ledas, kokia temperatūra maloni žmogui ir žirafai.
Ateinantį šeštadienį pakartosime žinias apie temperatūrą, bandysime kitą profesiją (PASLAPTIS) ir jau planuojame pasivaikščioti po lauką (PASLAPTIS). Nebent lietus...  Kol siaučia virusai, jų neerzinsim ir blogu oru liksime šiltoje patalpoje.
Susitikimo vietos pakeisti negalima.

    

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą